- HP_INC.

Цена
€41 49 / 81 15 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HP 937 - Black - original - ink cartridge
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 40 g |
| Shipping Width | 11.48 cm |
| Shipping Depth | 2.39 cm |
| Shipping Height | 10.01 cm |
| Shipping Weight | 50 g |
| Consumable | |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Colour | Black |
| Included Qty | 1-pack |
| Yield | Up to 1250 pages ISO/IEC 19752 |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Shipping Width | 11.48 cm |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 40 g |
| Shipping Depth | 2.39 cm |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Shipping Height | 10.01 cm |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Shipping Weight | 50 g |
| Colour | Black |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Included Qty | 1-pack |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Colour | Black |
| Yield | Up to 1250 pages ISO/IEC 19752 |
| Included Qty | 1-pack |
| Yield | Up to 1250 pages ISO/IEC 19752 |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 40 g |
| Shipping Width | 11.48 cm |
| Shipping Depth | 2.39 cm |
| Shipping Height | 10.01 cm |
| Shipping Weight | 50 g |
| Тегло | 0.05кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 1000 |
| Обем (ml) | 42 |
| Съвместима серия принтери | HP OfficeJet Pro 8000 серия |
| OEM код | L0S70AE |
| Капацитет | Стандартен |
| Тип мастило | Пигментно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.05кг |
HP 937 Оригинална черна мастилена касета – Надежден и ясен текст за вашия OfficeJet Pro
Получете професионално качество на черно-белите си документи с оригиналната мастилена касета HP 937. Създадена специално за принтери HP OfficeJet Pro, тази касета използва оригинално пигментно мастило за остър, устойчив на размазване текст и дълготрайни разпечатки.
Ключови Предимства
- Оригинална надеждност на HP — Проектирана да работи перфектно с вашия принтер HP OfficeJet Pro, осигурявайки постоянна производителност и висококачествено отпечатване.
- Ясен, професионален текст — Пигментното черно мастило дава остри, водоустойчиви букви, които не се размазват с маркер.
- Лесно инсталиране — Бърз и прост монтаж без замърсяване, за да се върнете към работа за минути.
- Отговорност към околната среда — Върнете използваните касети безплатно чрез програмата за рециклиране HP Planet Partners.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип мастило | Пигментно черно |
| Капацитет (стандартен) | Прибл. 1000 страници |
| Цвят на касетата | Черен |
| Количество в опаковка | 1 касета |
| Съвместими принтери | HP OfficeJet Pro 8000 серия, 8210, 8220 и др. |
| Гаранция | 12 месеца |
Какво има в кутията
- 1 HP 937 Черна оригинална мастилена касета
- Ръководство за рециклиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






